Aktuality
31.08.2021

KONEC PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ VESEC

KONEC PŘÍMĚSTSKÝCH ZÁŽITKOVÝCH TÁBORŮ VESEC

Děkujeme za podporu a vaši věrnost od roku 2013 a věříme, že si tábory vaše děti užily!

31.08.2021

PODZIMNÍ + ZIMNÍ BURZA VESEC 4.9.2021 a 18.9.2021

 PODZIMNÍ A ZIMNÍ BURZA VESEC - SOBOTY 4.9. a 18.9.2021

DĚTSKÉHO OBLEČENÍ, HRAČEK A SPORTOVNÍCH POTŘEB NA PODZIM/ZIMU

9,30 - 11,00 HOD. UL. VRBATOVA, LOUKA VENKU,

LIBEREC - VESEC, SMĚR KE SPORTOVNÍMU AREÁLU


 

facebook

Galerie

ZÁŽITKOVÉ  PŘÍMĚSTSKÉ  TÁBORY 2019:

V průběhu všech školních prázdnin v roce 2019 jsme uspořádali celkem 29 různých výletů, kterých se souhrně zúčastnily skoro dvě stovky dětí. Podívejte se na malou ukázku našich aktivit:

JARNÍ DOBRODRUŽNÝ TÁBOR

JUMP ARÉNA - vyskákali jsme zlobení z těla, CO DĚLAJÍ OPICE V ZIMĚ? aneb návštěva s průvodcem Královedvorské ZOO na sklonku zimy, DETEKTIVEM VE SVĚTĚT LEGO KOSTIČEK - výstava LEGA s dobrodružnou výpravou po Chvalském zámku,  ČAU SUCHARE! aneb vše o výrobě sucharů včetně ochutnávek v Lomnici nad Popelkou , JARNÍ VÝLET - podél Nisy z Chrasravy do Bílého Kostela, to vše bylo na programu o jarních prázdninách.

PROHLÍDKA PLZEŇSKÉHO PIVOVARU

Výlet i s některými rodiči o velikonočních prázdninách za výrobou jednoho věhlasného českého produktu.

DOBRODRUŽNÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - červenec 2019

LETECKÝ DEN v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi přinesl mnoho poznání o řízení letadel, skluzu po záchranné klouzačce a sestavování letadýlek, za TAJEMSTVÍM VALDŠTEJNOVY HŮLKY jsme jeli až do Jičína, kde jsme pátrali v místním zámku po tajné komnatě, v PEKELNÝCH DOLECH u Lindavy se čert bál nás a ne my jeho, v PAPÍRNĚ ve Zdislavy jsme si sami vyrobili ruční papír a z něho notýsek, a na TAJNÉM VÝLETĚ jsme se podívali do osady Jizerka.

VLÁČKOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - červenec 2019

První den jsme jeli VLAKEM NEJEN KE KOCOUROVI do Varnsdorfu, ale i o vesnici dále, do německého Seifhennersdorfu, kde jsme navštívili soukromou sbírku modelů vláčků rodiny Freyů, další den jsme navštívili MUZEJNÍ ŽELEZNICI v Zubrnicích, velký vlakový výlet nás zavezl až do Kolína na ŘEPAŘSKOU DRAŽKU, pohodička nastala v Drážďaněch při jízdě ZAHRADNÍ ŽELEZNICÍ po zámeckém partu, a týden jsme zakončili návštěvou státní památky hradu KARLŠTEJN, kam jsem se dostali - jak jinak než vlakem..

POHÁDKOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - srpen 2019

Týden jsme zahájili SE STRAŠIDLY V LABYRINTU POHÁDEK v Doksech, v úterý nás přivítaly LOUTKY na  Chvalském zámku,  za POSTAVIČKAMI Z FILMŮ jsme se vydali až do Poděbrad, PRINCEZNY A PRINCOVÉ se z nás stali na Frýdlanstkém zámku, a na závěr týdne jsme úspěšně zvládli RUMCAJSOVU DOBRODRUŽNOU STEZKU, podívali se do jeho jeskyně v lese Řáholci i do jeho ševcovny v Jičíně.  

EXPEDICE

Konec prázdnin si s námi užijí jen školáci, neboť program přímětského tábora EXPEDICE je náročnější a tedy určen jen školákům.  Nejdříve jsme se vydali pod horu Říp na ARCHEOLOGICKOU EXPEDICI DO MINULOSTI, další den naopak na EXPEDICI DO BUDOUCNOSTI do Drážďanské Skleněné manufaktury, kde jsme si užili výrobu elektromobilů, pak jsme si vyzkoušeli GOLF a vylezli na obra. Závěr týdne byl věnovaný DVOUDENNÍ EXPEDICI, tentokrát na hrad KŘIVOKLÁT a do okolních lesů, kde jsme plnili úkoly lesní stopované.

 PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 Podzimní prázdniny jsme zahájili HOROLEZECKOU EXPEDICÍ do nové expozice horolezectví v Muzeu Českého ráje v Turnov, druhý den jsme navštívili natáčení v ČESKÉ TELEVIZI

Líbí se vám naše akce? Pojeďte příště s námi!

 


FOTO AKCE 2019

W1
W2
W3
W4
W5
W6
W7
W8
W9
W10
W11
W12
W13
W14
W15
W16
W17
W18
W19
W20
W21
W22
W23
W24
W25
W26
W27
W28
W29© 2020 MIVO AGENCY, s.r.o. | e-mail: burzavesec@burzavesec.cz